SIKÇA SORULAN SORULAR

Bozcaada’da yer alan işletmenizi bozcaadada.com sitesinde yayınlamak için tek yapmanız gereken bir profil oluşturarak işletmeniz ile ilgili bilgileri panel üzerinden bizimle paylaşmak. Kayda başlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bozcaadada.com sitesi, ziyaretçilerine ve işletme sahiplerine daha iyi hizmet verebilmek için sürekli geliştirilmektedir. Eğer kayıt sırasında herhangi bir teknik sorunla karşılaştıysanız, iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçeceklerdir.

İşletme sayfalarının tüm kontrolü işletme sahiplerindedir. Panel üzerinden işletmeniz hakkında her türlü değişikliği gerçekleştirebilir, dilediğiniz zaman işletmenizi yayından kaldırabilirsiniz.

Bozcaadada.com, sitede yayınladığı işletmelerden hiçbir şekilde ücret talep etmemektedir. Bu sitede yer almak tamamen ücretsizdir. Ancak site içerisinde ön plana çıkabilmek için farklı reklam modellerini kullanabilirsiniz. Reklam ile ilgili daha fazla bilgi için bu formu doldurabilirsiniz.

Bozcaadada.com sitesinin online rezervasyon hizmeti bulunmamaktadır. İşletmenizle ilgilenen ziyaretçiler, bozcaadada.com sitesindeki işletme sayfanızda yer alan iletişim bilgilerinden size ulaşacaklardır.

Bozcaadada.com sitesinde yer alan işletme bilgileri, işletme sahiplerinden gelen metinlerin editörler tarafından düzenlenmesiyle ortaya çıkmıştır. Bilgilerin doğruluğu ve güvenilirliğinden işletme sahipleri sorumludur.

Türkiye’nin kuzeybatısında yer alan Bozcaada’ya çeşitli ulaşım seçenekleri ile gitmek mümkün. Özel arabanızla, uçakla ya da otobüsle. Bozcaada’ya ulaşım hakkında bilgiyi sitemizin ulaşım sayfası altında detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Geyikli ile Bozcaada arasında GESTAŞ tarafından işletilen feribotun hareket saatleri sezona göre değişmektedir. Güncel hareket saatleri için sitemizin ulaşım sayfasını inceleyebilirsiniz.

Türk ve Rum mutfağının eşsiz sentezini sunan Bozcaada mutfağı sürpriz lezzetlerle dolu. Bozcaada’nın özel lezzetlerini “Ada Lezzetleri” sayfamız altında detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Adanın dört bir yanı güzelliklerle dolu olsa da, her ziyaretçinin muhakkak ziyaret etmek istediği özel ve tarihi mekanlar bulunuyor. Bu mekanları öğrenmek için sitemizde yer alan sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Bozcaada’da yıl boyunca çeşitli etkinlikler, yerel ve kültürel festivaller düzenlenmektedir. Eğer şanslıysanız ada ziyaretiniz sırasında bunlardan birine denk gelebilirsiniz. Eğer planınızı bu etkinliklere göre yapmak isterseniz, sitemiz altında yer alan “Etkinlikler” sayfası altında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bozcaadadaki popüler otel, restoran, cafe ve barları bul...